HAKKIMIZDA

Özkan Parlar Ustanın motosiklet sektöründeki 20 yılı aşkın servis tecrübesiyle, MotoPeak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermektedir. MotoPeak müşterilerimize en kaliteli hizmeti, en güncel teknoloji ile sunar. 

MotoPeak servisimizde markaların en iyi şekilde temsil edilmesi esas alınır ve müşteri deneyimi ile müşteri memnuniyeti her zaman ön plandadır.

Ducati ve Triumph marka motosikletlerin 2000 yılında ilk yetkili distribütör ile Türkiye’ye gelişinden beri Özkan Parlar bu markaların periyodik bakım, onarım ve yedek parça servis hizmetlerinde bilfiil rol almıştır. Özkan Parlar uzun yıllar çalışarak edindiği bilgi, tecrübe ve deneyimlerini Triumph, Ducati ve Scrambler Ducati markalarının Yetkili Servis noktası olan MotoPeak’te motosiklet kullanıcılarının hizmetine sunmaya devam etmektedir.

MotoPeak, Ducati ve Triumph markalarının yanısıra BMW, Honda, Kawasaki, KTM, Suzuki ve Yamaha marka motosikletlere de aynı tecrübe ve yetkinlikte servis, bakım, onarım ve yedek parça hizmetleri sunmaktadır .

Servis hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgiyi hizmetlerimiz sayfamızda bulabilirsiniz.